Rekomendacje

Praca jako wedding planner pozwala poznawać wyjątkowych ludzi i ich historie. Poniżej macie szansę poznać opinie na temat współpracy z nami. Wierzymy, że Wasze opinie wkrótce do nich dołączą.

„Justyna to złoto i polecamy każdemu z ręką na sercu — najlepsza dziewczyna do organizacji ślubu na świecie! Nie wyobrażamy sobie, co byśmy bez niej zrobili. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i wielkie serce! W dniu ślubu oraz przez cale przygotowania o nic nie musieliśmy się martwić, wszystko było zorganizowane perfekcyjnie! Przez całą drogę była z nami, zawsze dostępna, zawsze z miłym słowem i otucha, z ogromna wiedza i pasja do swojej pracy. Dziękujemy kochana, jesteś najlepsza! 💕

Ola & Wojtek 

„Justyna,jeszcze raz bardzo dziękujemy!! Było pięknie, wszyscy zachwyceni. Bez Ciebie by się nie udało! Dziękujemy!”

Patrycja & Adrian

„Justyna, było przepięknie! Dziękujemy! Bez Ciebie nie udałoby się tego tak zorganizować w 3 tygodnie.”

Natalia & Krzysiek

„Profesjonalizm w każdym calu. Pani Justynka cudowna kobieta z anielską duszą. Jej cierpliwość i kwalifikacji pozwoliły, aby na ważnym dla mnie przyjęciu czuć się komfortowo. Takich osób naprawdę możemy szukać jak igły w stogu siana.”

Iwona & Adrian

„Miałam przyjemność współpracować z Justyną podczas organizacji urodzin mojej córki. Przyjęcie było przepiękne i eleganckie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie musiałam się o nic martwić. Czułam się spokojna o przebieg uroczystości. Bardzo polecam!”

Anna

Copyright Grzymała Weddings&Events 2021. Projekt design BRAND SUGAR. Polityka prywatności.