Rekomendacje

Praca jako wedding planner pozwala poznawać wyjątkowych ludzi i ich historie. Poniżej macie szansę poznać opinie na temat współpracy z nami. Wierzymy, że Wasze opinie wkrótce do nich dołączą.

“Justyna była dla nas wielkim wsparciem podczas organizacji, ale i w dniu ślubu. Dzięki niej mieliśmy poczucie spokoju – mogliśmy się bawić na swoim weselu i nie przejmować się aspektami organizacyjnymi! Efektem była zabawa do rana i zero stresu! Bardzo polecamy współpracę z Justyną!”

Kinga & Sebastian

„Profesjonalizm w każdym calu. Pani Justynka cudowna kobieta z anielską duszą. Jej cierpliwość i kwalifikacji pozwoliły, aby na ważnym dla mnie przyjęciu czuć się komfortowo. Takich osób naprawdę możemy szukać jak igły w stogu siana.”

Iwona Cichorska

„Miałam przyjemność współpracować z Justyną podczas organizacji urodzin mojej córki. Przyjęcie było przepiękne i eleganckie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i nie musiałam się o nic martwić. Przyszłam jako gość i do końca czułam się spokojna o przebieg uroczystości. Bardzo polecam!”

Anna Woźniak

Copyright Grzymała Weddings&Events 2021. Projekt design BRAND SUGAR. Polityka prywatności.